Coraz więcej firm korzysta z leasingu pracowników. Sprawdź dlaczego!

Chociaż wypożyczanie pracowników nie jest nowym rozwiązaniem, w ostatnich latach zaczęło cieszyć się wyjątkową popularnością. Wielu pracodawców odkrywa tę atrakcyjną możliwość pozyskania odpowiednich kandydatów na określone stanowiska. Dowiedz się, co zyskasz, jeśli do nich dołączysz.

Na czym polega leasing pracowników?

Leasing pracowników to usługa oferowana przez agencje pracy. Polega ona na wypożyczeniu pracowników firmom, które z różnych przyczyn borykają się z brakami kadrowymi. Powodują je między innymi urlopy zdrowotne i sezonowość branży, dlatego dotyczą one wielu przedsiębiorstw.

W celu nawiązania współpracy przedstawiciel firmy kontaktuje się z wybraną agencją i opisuje jej swoje zapotrzebowanie. Dzięki bazie danych, którą tworzą jej przedstawiciele, mogą oni szybko znaleźć kandydata, który sprawdzi się na danym stanowisku. Od tego momentu już tylko krok dzieli cię od podpisania umowy i powitania nowego pracownika w twoim biurze.

Jakich specjalistów możesz pozyskać?

Odpowiedź na powyższe pytanie zależy od wybranej przez ciebie agencji pracy. Jedna z polecanych przez nas placówek, Flambir, umożliwi ci współpracę z fachowcami takimi jak:

  • magazynierzy,
  • elektrycy,
  • rolnicy,
  • sprzedawcy,
  • kelnerzy.

Flambir nie jest agencją pracy tymczasowej. Tutaj znajdziesz wykwalifikowanych kandydatów i doświadczony zespół rekruterów. Firma nawiązuje współpracę z kandydatami ze Wschodu, co może dodatkowo wpłynąć na rozwój twojego przedsiębiorstwa. Leasing pracowników za pośrednictwem Flambir umożliwia bowiem zatrudnienie osób operujących wieloma językami obcymi i charakteryzujących się unikalnymi na naszym rynku umiejętnościami.

Dlaczego leasing pracowników się opłaca?

Pozostaje jeszcze najważniejsze pytanie: dlaczego warto korzystać z leasingu pracowników? Czy jest to bardziej opłacalne niż standardowe zatrudnienie? Okazuje się, że tak. Współpraca z agencją pracy pozwala na optymalizację kosztów nadgodzin i wypowiedzeń, a także oszczędność związaną z pominięciem procesu rekrutacji. Poza tym zyskujesz:

  • bezpieczeństwo i niewielką odpowiedzialność — agencja bierze na siebie większość formalności,
  • wykwalifikowanych i dyspozycyjnych pracowników,
  • pomoc przez cały okres trwania współpracy.

Już dziś dołącz do grona pracodawców zadowolonych z usług agencji Flambir. Możesz polecić ją także osobom, które poszukują zatrudnienia — różnorodne zlecenia oferowane przez agencję to możliwość zdobycia nowych doświadczeń i referencji. Dzięki temu współpraca staje się korzystna dla wszystkich zainteresowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − 13 =